آمالگاماتور دنتین دوکاره و تک کاره

آمالگاماتور دنتین دوکاره و تک کاره

آمالگاماتور دنتین دوکاره و تک کاره

Blog Article

در آمالگاماتور استاندارد، سرعت و زمان اختلاط پودر آمالگام و جیوه به صورت دستی قابل تنظیم است. مقدار پودر آمالگام، برای تغییر درصد و نسبت پودر به جیوه، قابل تنظیم است. از آنجا که مقدار واحد پودر آلیاژ آمالگام و جیوه توسط شرکت سازنده مشخص و در کپسول جاسازی شده است، تنظیم خاصی برای نسبت پودر به جیوه نیاز نیست. این دستگاه با توجه به ویژگی ها و قابلیت های بالایی که دارد از نظر میزان مصرف انرژی بسیار به صرفه و مقرون به صرفه می باشد دارای تاییده های معتبر TUV &CE &FDA و دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد شرکت تولید کننده این دستگاه توانسته است که در کنار کیفیت بالا برای این محصول ویژگی های بسیار مناسبی را نیز تعبیه کند با محدوده نوسان وسیع تنظیم هر سرعت به عنوان میل خود را از 2800 دور در دقیقه تا 5000 دور در دقیقه؛ زمان از 1S تا 99S مناسب برای تمام کپسول و آینومر شیشه ای فروخته شده در بازار است. این توانایی که هر کس ناشر آثار خود باشد عواقب ناخواسته ای را نیز در پی خواهد داشت و آشکارترین معضل، آن است که انبوهی از منابع بسیار متنوع و غیرقابل مدیریت را فراهم می آورد.


این نوع دستگاه فقط دارای امکان مخلوط کردن پودر و جیوه می باشد. برای تناسب دقیق اجزا و مخلوط کردن دقیق تر آمالگام، آمالگاماتورها ساخته شدند. 3) تا پيش از توقف کامل مخلوط کننده آمالگام، به آن دست نزنيد و آن را با فشار دست متوقف نکنيد. اصلاً بهتر است کلمه «ساعت» را گوگل کنیم تا ببینیم چه سایتهایی هم اکنون در صدر نتایج هستند. در واقع کا راصلی این دستگاه را باید میکس کردن مواد دندان پزشکی است. از دستگاه هایی که به وسیله آن بسیاری از مواد دندان پزشکی قابلیت ترکیب با هم را پیدا می کنند را باید دستگاه آمالگاماتور بدانیم که قابلیت بسیار فراوانی را در دندانپزشکی ها برای پزشکان فراهم می کند. هزینه آمالگاموتور با توجه به شرکت سازنده، کشور سازنده، برند دستگاه و اینکه چه آپشن ها و امکانات خاصی توسط این دستگاه ارائه می شود بسیار متغیر می باشد. توجه به کیفیت ساخت، دارا بودن ضمانتنامه، مشورت با دندانپزشکان باتجربه و خرید تجهیزات دندانپزشکی با تکنولوژی روز از جمله نکاتی است که حین خرید لوازم دندانپزشکی باید به آنها توجه کنید. همچنین توجه داشته باشید که هرگز با دست مانع لرزش دستگاه نشوید و دستگاه را در مقابل نور مستقیم آفتاب قرار ندهید.


انواع آمالگاماتور دندانپزشکی

در ادامه با پایگاه تخصصی و فروشگاه تجهیزات دندانپزشکی زیکومد همراه باشید. مجموعه مطب چین ارائه دهنده انواع آمالگاماتور و دیگر وسایل تخصصی دندانپزشکی و پزشکی است. شما می توانید جهت آشنایی و خرید انواع آمالگاماتور به صفحه فروشگاه پایگاه تخصصی و فروشگاه تجهیزات دندانپزشکی زیکومد مراجعه کنید. در ابتدا کابل منبع تغذیه دستگاه را به دو شاخه برق متصل کنید سوییچ پشت دستگاه را روشن کنید اگر چراغ دستگاه آبی شد برق مورد نیاز دستگاه تامین می شود در مر حله بعدی در پوش دستگاه را بردارید و کپسول آمالگام یا هر نوع ماده ترمیمی را در داخل چنگال قرار دهید. توجه: در حين كار دستگاه آمالگاماتور دندانپزشکی، هرگز به كپسول مخلوطكن يا چنگال آن دست نزنيد! سپس دست به خرید آمالگاماتور دندانپزشکی بزنید. در فروشگاه dandan724 نیز شما میتوانید این تجهیزات دندانپزشکی دست دوم را نیز پیدا کرده و در صورت صلاح دید آنرا خریداری نمائید. تجهیزات و ابزار دندانپزشکی کادنت را میتوانید با تخفیفهای ویژه خریداری کنید. از برس مـخـصـوص پاک کنید . اگر در مورد رنگ دندانتان website نگران هستید، با دندانپزشکتان مشورت کنید. SD مجهز به سه گزینه ۶ ، ۸ ، ۱۰ ثانیه چهت مخلوط کردن مواد ترمیمی مورد نیاز در دندانپزشکی می باشد که دستگاه را در هر زمان با فشار دادن دکمه یا یا بلند کردن محافظ می توان متوقف کرد.خصوصیات منحصر SD سر و صدا بسیار پایین ، استفاده آسان ، نگهداری و نظافت آسان می باشد . C᠎ontent was creat ed by GSA Con te nt Generator Demov ersion!


ارتعاش این دستگاه برای استفاده در مطب ها بسیار پایین می باشد و همچنین مصرف انرژی آن به دلیل نوع ساختش پایین است. همچنین از آن جایی که دستگاه ها ممکن است چندین بار به تعمیر نیاز داشته باشند، پیدا کردن مراکزی که هزینه مناسبی در عوض تعمیرات دریافت می کنند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. از وسایل دندانپزشکی می باشند که تهیه تجهیزات مدرن و پیشرفته در این حرفه بسیار حائز اهمیت می باشند. توصیه شده است که حداکثر ۳ واحد آمالگام در هر بار اختلاط تهیه شود؛ زیرا در غیر این صورت وزن آمالگام تهیه شده خارج از تحمل دستگاه بوده و منجر به استهلاک بسیار سریع تر دستگاه می گردد. اجزای اصلی یک amalgamator یک موتور الکتریکی ، سری و یک نگه دارنده جهت دریافت کپسول یا موادی است که برای تهیه ترکیب پرکننده باید مخلوط شوند. این واژه در واقع از دو قسمت آمالگام یعنی آلیاژی از دو یا چند فلز و تور به معنی عامل تشکیل شده است.

Report this page